Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Přeprava vozidel

autotransportPřepravou vozidel se zabýváme již od roku 1996. „VOZIT AUTA NÁS BAVÍ“  a díky tomu je to GRÓ naši společnosti.

Umíme  přepravit  vozidla jak pro nadnárodní společnosti/koncerny a automobilky, tak i pro menší dealery-autosalony a drobné obchodníky s ojetými vozidly , a to v počtu 1 až 11 vozidel na jednom kamionu. Naší specializací je celá EU, dokonce i Švýcarsko, Dánsko a Švédsko. 

Nepohrdáme přepravou ani jednoho jediného vozidla - každé DOBŘE odvezené auto je pro nás SPRÁVNĚ !

Dnes, po dvaceti letech této činnosti, disponujeme padesáti nejmodernějšími soupravami určenými pro přepravu vozidel, šedesáti profesionálně proškolenými a motivovanými řidiči a týmem zkušených dispečerů.

Naše kamiony

Díky dlouholeté zkušenosti   vsázíme pouze na spolehlivost  podvozků Mercedes a Volvo s nástavbami Kassböhrer a Eurolöhr v těch nejuniverzálnějších modifikacích.

Průměrné stáří našich kamionů je 3 roky a plníme nejpřísnější emisní normy, a to:

100% flotily = EURO 6

 

 

Samozřejmou výbavou našich kamionů je :

  • online GPS sledování pozice včetně pracovní doby řidiče
  • pojištění dle úmluvy CMR do výše 10 000 000 CZK
  • vlastní předtištěné a dle čísel evidované CMR
  • všechny zajišťovací prvky dle předpisů VDA ! Pro BEZPEČNOU přepravu Vašich vozidel

Naši řidiči

Každý z našich řidičů je důkladně proškolen jak dle vyhlášky č. 561/2006, o provozu na pozemních komunikacích, tak na kontrolu, nakládání a převzetí vozidel dle VDA/RUA , bezpečnost práce a správné vyplnění přepravní dokumentace !

Dále je vybaven předepsaným  pracovním oděvem a smartphonem pro komunikaci se zákazníkem jak telefonicky, tak datově ( pro případ nutnosti odeslat informace anebo fotografie vyzvedávaného vozidla).

Náš tým dispečerů

Každý z našich dispečerů je Vám ochoten nabídnout co nejrychlejší a nejefektivnější  řešení Vámi poptávané přepravy v co nejkratším čase, v závislosti na přepravních možnostech, a to pro dosažení Vašeho  cíle rychle, levně a úspěšně!

V případě nemožnosti/neschopnosti zajistit přepravu Vašeho vozidla vlastními silami jsme ochotni poskytnout kontakt na naše spolehlivé smluvní dopravce.

Naše vize

Díky tomu že nás naše práce baví a vedení společnosti neustále investuje většinu svých finančních prostředků zpět do firmy a co víc, neustále dál a dál investuje do zlepšení a rozvoje, jsme schopni posunout naše vlastní hranice dál.

V dnešní době umíme sami zrepasovat starší nástavbu přepravníku do stadia „téměř nová“  a osadit ji novým podvozkem, máme vlastní výjezdovou servisní jednotku schopnou být do 24 hodin kdekoli v Evropě a opravit kamion a co víc , 50% našich kamionů je v záruce od výrobce ….

To všechno jsou pozitiva k tomu, abychom pro Vás udělali co nejlepší, nejekonomičtější  a nejrychlejší přepravu !

Veškerá naše činnost je podpořená normou ISO 9001

Poptávka přepravy

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.