Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Firma byla založena na podzim roku 1996 jako fyzická osoba Stanislav Havelka. V roce 2002 se změnila právní forma a založila se firma Stanislav Havelka s.r.o. se sídlem v Nymburku. Společnost se zpočátku zabývala dovozem a prodejem osobních automobilů, od roku 1999 byla její činnost rozšířena o přepravu automobilů a od roku 2001 se firma zabývala také obchodem s dopravní technikou. V polovině roku 2007 se společnost z čistě provozních důvodů přejmenovala na Havetrans s.r.o. a stala se pouze dopravní společností specializující se na přepravu vozidel a zboží. Pro potřeby ryze obchodní s dopravní technikou a příslušenstvím vznikla nově firma Primatruck s.r.o.. Zakladatelem, majitelem a jednatelem obou společností je Stanislav Havelka.

Během let si naše společnost získala na dopravním trhu velice dobré a silné jméno. Neustále se snažíme naše služby zdokonalovat a držet krok s moderními dopravními trendy. Náš vozový park se snažíme každým rokem obnovovat – v současné době čítá pouze nejmodernější techniku od renomovaných výrobců, jakými jsou Volvo a Mercedes-Benz s nástavbami Kässbohrer Supertrans a Eurolohr pro přepravu vozidel. Pro přepravu zboží užíváme návěsové techniky značky Panav, disponujeme i velkoobjemovými dvoupodlažními návěsy a přívěsy v provedení lowdeck. V našem vozovém parku je pouze technika splňující nejpříšnější emisní limity třídy EURO 6.

Mezi naše zákazníky patří významné společnosti, z nichž můžeme jmenovat např. GEFCO, Škoda a.s. Mladá Boleslav, Turinský Transport, Stigler Transport, Mercurio, Wallenius, Wilhelmsen logistics a CAT GmbH.

Společnost Havetrans prošla úspěšně certifikací ISO 9001, jejímž je nyní držitelem.

Naše firma disponuje také dostatkem povolení na vjezd do třetích zemí a je členem mezinárodní úmluvy CARNET TIR.

JAK_5858

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.